SKAUCI KRÓLA MSZANO Z WIZYTĄ NA OBOZIE LETNIM SK ,,BORY TUCHOLSKIE – BIAŁA 2017”

Do Białej w Borach Tucholskich zjechali z całej Polski, aby przeżyć swój letni obóz. Skauci Króla łączą przeżywanie przygody skautowej ze studium Słowa Bożego; uczą posługiwania się dłutem, piłą i siekierą, a potem dzień kończą uwielbieniem. Przypadek? Nie - metoda...( więcej informacji na stronie internetowej ( wroclaw.gosc.pl Powolani-i-uzdolnieni lub swidnica.gosc.pl Skauci-wrocili-z-obozu ). Zdjęcia z obozu można zobaczyć na Facebooku: Skauci Króla.

Nasi Skauci Króla przebywali na obozie dwa dni w celu zapoznania się z zasadami panującymi wewnątrz wspólnoty Skautów Króla. Były to dwa dni zajęć dla dzieci , młodzieży, dorosłych podczas których: było rozważanie Słowa Bożego, poznawanie piękna przyrody i szacunku dla niej, uczestnictwo w grach terenowych, itp. Wspólne spotkanie było wstępnym przygotowaniem do wyjazdu naszych Skautów Króla wraz z ks. proboszczem Sławomirem Witkowskim na obóz w miejscowości Ciche gm. Zbiczno.

Informacje ogólne o obozie:
•    Obóz trwał: od 1 do 14 lipca 2017 r.  Miejsce: Baza Szkoleniowo-Wypoczynkowa Hufca Tuchola w Białej
•    Rodzaj obozu: stacjonarny
•    Dla kogo: dzieci i młodzież w wieku (6) 7-16 lat

Program:

Odbyły się następujące zajęcia:
•    zajęcia w zastępach max 8 osobowych,
•    gry, zabawy terenowe i sportowe,
•    zajęcia i warsztaty skautowe,
•    ogniska,
•    podchody nocne, bieg patrolowy,
•    gry i zabawy logiczne,
•    studium Biblii,
•    codzienne spotkania modlitewne i modlitwy obozowe,
•    basen,
•    olimpiada sportowa,
•    quiz biblijny,
•    zdobywanie sprawności,
•    i inne radosne zajęcia.
Informacje pochodzą ze strony internetowej: skaucikrola.pl
Zdjęcia pobrane zostały przez Facebook Administratora z Facebooka: Skauci Króla Organizacja społeczna

Opracowanie: Administrator

 

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u