SKAUCI KRÓLA ZE SZCZEPU NR 8 W MSZANIE ZAPRASZALI DO SWOJEJ ORGANIZACJI OSOBY NOWE!
    Podczas nabożeństwa w Małkach, w dniu 5.09.2021r. reprezentacja Skautów Króla ze szczepu nr 8 w parafii Mszano zachęcała do wstąpienia w szeregi swojej organizacji religijnej. Zapraszali nowe osoby na zbiórki. Skauci Króla to nie tylko „szkoła” życia społecznego i religijnego, pewnej dyscypliny i rygoru (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), ale przede wszystkim wspaniała przygoda, liczne przyjaźnie, miłe spędzenie czasu i realizowanie własnych pasji oraz rozwijanie zainteresowań.
Czuwaj!

Na zdjęciu nasi skauci: p. Waldemar Toczyski, Alicja Świeczkowska - Zając oraz małżeństwo: p. Katarzyna Wiśniewska i p. Krzysztof Wiśniewski z dziećmi: Martą, Emilią i Agatą.

Wideorelacja:

SKAUCI KRÓLA ZE SZCZEPU NR 8 W MSZANIE ZAPRASZALI DO SWOJEJ ORGANIZACJI OSOBY NOWE!

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u