PIERWSZA POWAKACYJNA ZBIÓRKA U SKAUTÓW KRÓLA. ZAPRASZAMY OSOBY NOWE!
    W sobotę, 11 września od 9.00 do 11.00 odbyła się pierwsza zbiórka Skautów Króla w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Było dużo zmian, dużo nowych osób i dużo dobrej zabawy. Nie zabrakło również wspólnej modlitwy i pouczającego przedstawienia w wykonaniu instruktorów i ks. proboszcza. Poszczególne grupy dzieci i młodzieży spotkały się ze swoim opiekunem - instruktorem. W trakcie trwania zbiórki ks. proboszcz Sławomir Witkowski zapoznał chętnych rodziców z działalnością organizacji i zaprosił na pyszną kawę i dobre ciasto.
APEL:
Zapraszamy też osoby nowe. Potrzebujemy też dorosłych do włączenia się w grupę instruktorów.
WIDEORELACJA:

PIERWSZA POWAKACYJNA ZBIÓRKA U SKAUTÓW KRÓLA - SZCZEP NR 8 W MSZANIE - 11.09.2021

PIERWSZA POWAKACYJNA ZBIÓRKA U SKAUTÓW KRÓLA  -MSZANO - 11.09.2021

PRZEDSTAWIENIE PROFILAKTYCZNE PT.:

,,Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, wtedy wszystko jest na właściwym miejscu!"

FOTORELACJA:

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u