DROGA KRZYŻOWA MALOWANA PIASKIEM - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA
    Zachęcamy do obejrzenia Drogi Krzyżowej wykonanej w technice rysowania piaskiem.
Okres Wielkiego Tygodnia to dla katolików czas głębokiego przeżywania i zrozumienia wydarzeń Wielkiej Nocy. Pozwala odkryć sens życia, odzyskać wiarę i nadzieję. W tym roku znowu z powodu pandemii będziemy w wyjątkowy sposób przeżywać Triduum Paschalne - czas modlitwy, zadumy i wyciszenia będzie miał miejsce w domu, wśród bliskich.
Zapraszamy do wspólnego uczestniczenia w wyjątkowym misterium Męki Pańskiej. 

Autor Drogi Krzyżowej: Magdalena Suszek-Bąk

Magdalena Suszek-Bąk - animatorka, malarka, laureatka nagród i wyróżnień w konkursach artystycznych. Animacją sypką oraz animacją świetlną zajmuje się od 2013 roku występując przed szerokim gronem publiczności w Europie i Azji podczas wydarzeń kulturalnych , koncertów, rozdań nagród imprez okolicznościowych i firmowych m.in: - pokaz animacji w piasku dla papieża Franciszka - intro oraz XIV stacja Drogi Krzyżowej podczas Światowych Dni Młodzieży na krakowskich Błoniach - koncert symfoniczny piaskiem malowany - Dziadek do orzechów wraz z orkiestrą Centrum Sztuki Mościce - spektakl Szeherezada - Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie, Kino Kijów Centrum w Krakowie, - pokaz animacji w piasku dla królowej Bahrajnu.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u