,,SŁOWA MAJĄ OGROMNĄ MOC" - ARTYŚCI W DOBIE PANDEMII ŚPIEWAJĄ "WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE"

      Słowa mają ogromną moc, a ich siła daje nadzieję i mobilizuje nas do walki. Dobrym słowem, drobnym gestem możemy wywołać uśmiech na czyjejś twarzy, sprawić, że dzień, tydzień czy miesiąc staną się lepsze.  "Niepodległa" zaprosiła do projektu muzycznego wykonawców, którzy "we wspólnym utworze dodają nam wszystkim otuchy i przypominają, że choć teraz nastał czas próby, to wkrótce wrócimy do normalnego życia".

O tym, że wszystko będzie dobrze, zapewniają: Wojciech Cugowski, Edyta Golec, Łukasz Golec, Paweł Golec, Natalia Kawalec, Piotr Kupicha (Feel), Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha (Enej), zespół TULIA oraz Roksana Węgiel.
Autorem słów i muzyki jest Wojciech Byrski, a producentem muzycznym Marcin Kindla.

Miliony ludzi na całym świecie łączy teraz jedno przesłanie: #wszystkobędziedobrze. Choć na co dzień wiele nas różni, w obliczu pandemii musimy pokazać naszą jedność i solidarność. Pokażmy światu, że jesteśmy razem i zaśpiewajmy wspólnie, stawiając muzyczną granicę obawom - uwierzmy, że wkrótce #wszystkobędziedobrze.

Opracowanie na podstawie artykułu na stronie internetowej: https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2484843,Slowa-maja-ogromna-moc-Artysci-w-dobie-pandemii-spiewaja-Wszystko-bedzie-dobrze.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u