FIREPROOF ( OGNIOODPORNY ) - FILM O MIŁOŚCI W MAŁŻEŃSTWIE

Niesamowity! pełen akcji film, chwytający za serce!”. Twórcy filmu „Facing the Giants: Boska interwencja” przedstawiają nową porywającą opowieść o triumfie, honorze i przebaczeniu. Film poleciła p. Marzena Kopczyńska.

Cały film na:

https://m.cda.pl/video/102016993?fbclid=IwAR2SJjLufrNRzw0gN5hYJ6oslH_BF76xJvga_XuksJT3LGsB8uIKuXFqkUw

Opis filmu:

Ognioodporny – fabuła filmu: Bohaterami produkcji są Caleb i Catherine, małżeństwo, które przechodzi poważny kryzys. Po jednej z kłótni, postanawiają się rozwieść. Kiedy o sytuacji dowiaduje się ojciec Caleba, spotyka się z nim i prosi go, aby postarał się uratować swój związek, stosując się przez 40 dni do zasad z książki, którą mu w trakcie spotkania podarował.

Caleba to postać heroicznego kapitana brygady strażackiej, który ponad wszystko ceni sobie poświęcenie i służbę dla innych. Ale najważniejszy związek jego życia, jego własne małżeństwo, może wkrótce pójść z dymem. Ta porywająca opowieść przedstawia pragnienie jednego człowieka, aby zmienić swoje życie i swoje małżeństwo poprzez uzdrawiającą moc wiary i w pełni przyjąć podstawową zasadę strażaka: Nigdy nie porzucaj swojego partnera.

Świetny film, który naprawdę warto zobaczyć. Można się wiele nauczyć, na temat małżeństwa i właściwego fundamentu w życiu – gorąco polecamy.

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u