HISTORIA ŚW. RITY - FILM RELIGIJNY DO OBEJRZENIA

      Film o życiu Rity Lotti bardziej znanej jako święta Rita z Cascia. W swoim życiu była ona wzorową córką, ukochaną żoną, dobrą matką, a także pobożną zakonnicą. Jako młoda kobieta, Rita poznaje dzielnego i przystojnego rycerza Paolo Manciniego, w którym zakochuje się a następnie wychodzi za niego za mąż. Niedługo potem rodzą się im bliźnięta. Początkowe szczęście nie trwa jednak długo. Rita poznaje okrutną prawdę o swoim mężu, który w rzeczywistości jest mordercą. Pod wpływem żony, jej miłości i olbrzymiej wiary, Paolo postanawia się zmienić i porzuca dotychczasowe życie. Dawni wrogowie nie pozwolą mu jednak na to... Historia kobiety, której życie stało się świadectwem przebaczenia. Piękny i wzruszający film do obejrzenia.

FILM POLECIŁA PANI KATECHETKA MARZENA KOPCZYŃSKA

DO OBEJRZENIA NA:

http://swiatlopana.com/9736/historia-sw-rity-film-religijny-pl/

Poniżej zwiastun:

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u