NIEPLANOWANE - FILM POLECONY DO OBEJRZENIA PRZEZ PARAFIAN

       W dniu 7 listopada 2019 r. grupa osób z naszej parafii obejrzała wieczorem w kinie film pt.: ,, Nieplanowane". Film oceniają jako poruszający ludzkie serce i godny obejrzenia.

     1 listopada na ekrany polskich kin trafił jeden z najważniejszych filmów w trwającej wojnie między cywilizacją życia a cywilizacją śmierci. Chodzi o fabularyzowany dokument „Nieplanowane”, który opowiada przemianę Abby Johnson, dyrektor placówki aborcyjnej w Stanach Zjednoczonych, która przyczyniła się do przeprowadzenia co najmniej 22 tysięcy aborcji.

       Według Macieja Bodasińskiego, jednego z dystrybutorów filmu „Nieplanowane”, jest to produkcja, która ma przebudzić ludzkie sumienia. – Ten film nie traumatyzuje i nie jest stworzony po to przygniatać, tylko uzdrawiać – podkreśla.

    Abby Johnson robiła zawrotną karierę. Miała wysokie stanowisko i bardzo dobrą pensję. I pracę inną niż wszystkie. Na co dzień zajmowała się aborcją. Co takiego wydarzyło się w życiu Abby, że po pięciu latach pracy na stanowisku dyrektora w klinice Planned Parenthood opuściła swoje stanowisko? Co tak bardzo przeraziło ją, że przeszła na drugą stronę i dzisiaj walczy o życie nienarodzonych? Z jakimi praktykami miała do czynienia?
 
    Poznaj autentyczną historię kobiety, która wyszła z samego jądra ciemności. Myślisz, że wiesz wszystko na temat przemysłu aborcyjnego? Oto przerażająca prawda, której nie dowiesz się z innych książek, prasy czy portali internetowych. Poniżej zwiastun do obejrzenia. Film polecony do obejrzenia.

Cały film do obejrzenia na: https://www.youtube.com/watch?v=5l8jQIWszhg&fbclid=IwAR35FIpoHYDJSVSe6rhvvUKWbt6hWBw0HxfT-Qfv0_MMHcFFBEZaqolvxVY

 

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u