BIBLIA TO SKARB DLA WYTRWAŁYCH - KAZANIE PROBOSZCZA PARAFII KS. SŁAWOMIRA WITKOWSKIEGO SKIEROWANE DO DZIECI PODCZAS REKOLEKCJI SZKOLNYCH W KAPLICY P.W. NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY W MAŁKACH

Dźwiękowa adaptacja Biblii dla wszystkich !!!

           Popularyzacja Pisma Świętego i przybliżenie go w ciekawej formie może być dla wielu okazją do żywego spotkania ze Słowem Bożym. Niech to będzie inspiracja do tego, aby sięgać po Pismo Święte. Aby nie było ono, dla nas księgą nieznaną. Abyśmy mieli je pod ręką, niekiedy z pozakładanymi kartkami, w czytelniczym nieładzie świadczącym, że to najlepszy przyjaciel, kompas w życiu, do którego możemy się odwoływać i sięgać. Ksiądz proboszcz Sławomir Witkowski podczas rekolekcji skierowanych do dzieci mówił, że Biblia to cenny skarb i najdokładniejsza mapa  w życiu każdego chrześcijanina. 

Biblia Audio !!!

             W dniu 30 kwietnia 2017 r.  obchodziliśmy pierwszy w Polsce Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. To czas na szczególną refleksję nad wybranym fragmentem Słowa Bożego. Biblia Audio – w postaci dźwiękowej adaptacji Pisma Świętego może nam w tym szczególnie pomóc.

 

Adm.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u