,,Cuda z nieba" - film oparty na prawdziwej historii Annabel Beam, dziewczynki, która za życia odwiedziła Niebo. Narratorką opowieści jest jej matka Christy Beam (Jennifer Garner). Annabel większość dzieciństwa spędziła w szpitalach, przykuta do łóżka przez rzadką chorobę, która nie dawała jej szans na normalne życie. Kiedy poczuła się na tyle dobrze, by móc wyjść na zewnątrz i pobawić się z siostrami, zdarzył się wypadek, który mógł kosztować ją życie… Annabel wpadła do środka wielkiego, spróchniałego drzewa. Znaleziono ją nieprzytomną. I kiedy wszyscy, łącznie z lekarzami, byli przygotowani na śmierć dziewczynki, ta obudziła się i opowiedziała niezwykłą historię o tym, jak spotkała Jezusa i z nim rozmawiała. Niejako na potwierdzenie tych słów, lekarze stwierdzili, że jej dotychczasowa choroba cofnęła się…

Film poleciła p.katechetka Marzena Kopczyńska.

Zapraszam do obejrzenia pięknego i wzruszającego filmu:

Do obejrzenia na:

https://gloria.tv/video/CESVhmSBuztC1EyuwSeX7xpk4

ZWIASTUN FILMU:

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u