NIWELACJA TERENU PRZY NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH - 28.04.2021
       Niwelacja terenu to czynności o charakterze prac ziemnych i budowlanych, które zmierzają do wyrównania i uzyskania pożądanego ukształtowania terenu. Stanowi to bardzo ważny etap prac przy realizacji każdej inwestycji - od domów jednorodzinnych, przez parkingi, po drogi i autostrady. Niwelacja jest również bardzo istotna przy wykonywaniu trawnika, wykładaniu kostką podjazdu czy przeprowadzaniu odwadniania terenu.

Cały dzień trwały prace przy wyrównywaniu terenu wokół nowej kaplicy w Małkach.
Bardzo powoli, jakby mocno ociągając się, w końcu przyszła wiosna. Temperatury nie rozpieszczają, więc pojawia się powoli, jakby nieśmiało. Wczesna wiosna jest dla wielu tą ulubioną porą roku i w końcu coś się dzieje...

Tego dnia plac budowy i nową kaplicę wewnątrz zwiedziły dzieci z klasy ,,0" wraz z p. Hanną Dec. Najmłodsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach wybrali się na krótki spacer po najbliższej okolicy.  Ks. proboszcz opowiedział dzieciom o historii budowy kaplicy, planach na przyszłość i zaprosił na Mszę Św. polową.

Galeria zdjęć przedstawia wyrównywanie terenu przy samej kaplicy z dnia 28.04.2021 r.

Do obejrzenia krótki filmik z przeprowadzonych prac ziemnych:

Opracowanie: B.M.K

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u