MONTAŻ OPASEK NA OKNA I DREWNIANYCH PARAPETÓW ORAZ IZOLACJA NA WIEŻYCZCE KAPLICY

     W dniach: 16-20 listopada 2020 r. wykonawcy z gór zamontowali tzw. opaski i drewniane parapety przy każdym oknie. Zakończono też zabezpieczenia i izolację na wieżyczce kaplicy. Bóg zapłać parafianom za pomoc i wypożyczenie wysięgnika. Cały czas można wesprzeć budowę kaplicy i o to serdecznie Was proszę, Drodzy Parafianie. Wpłat można dokonywać na konto pomocnicze parafii  82 9484 1150 2200 0029 4438 0002. Na placu budowy jest też skarbona.

Dzięki ofiarności Parafian i wielu Ludzi dobrej woli możemy cieszyć się świątynią w takim wymiarze jaki nas stać na obecną chwilę. Przed nami jeszcze prace związane z wykończeniami i detalami wnętrza kościoła, budowy i placu przy kościele.

Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy wspierają dzieło budowy kościoła i zapewniam o codziennej modlitwie za Dobrodziejów i Ich Rodziny.

Galeria zdjęć z wykonanych prac:

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u