IMPREGNACJA II TRANSPORTU DREWNA NA NOWĄ KAPLICĘ - 22 LIPCA 2020

       Kolejny dzień prac przy impregnacji drewna na nową kaplicę. Zawsze jest z nami ks. proboszcz Sławomir Witkowski. Wspólne działania na rzecz budowy nowej kaplicy zaczynają się od krótkiej modlitwy. Potem praca wre na placu budowy.

      Drugi transport drewna z gór udało nam się zaimpregnować w JEDEN dzień. To absolutny rekord. Do impregnacji, co prawda, w tym rzucie, mieliśmy przede wszystkim gruby i pokaźny materiał, ( takie coś idzie szybciej), ale pracy było sporo. Bóg zapłać także za pyszne ciasta, dobrą kawę i wspaniały obiad! Dziękuję za wykonanie kolejnych kozłów do rozkładania drewna oraz za folię ochronną do drewna.

Ostatnie pospolite ruszenie impregnacyjne jest przewidziane na przyszły tydzień. Wtedy przyjadą również wykonawcy z gór. Chwała Panu! - ks. Sławek Witkowski.

FILM Z IMPREGNACJI ELEMENTÓW DO NOWEJ KAPLICY:

GALERIA ZDJĘĆ:

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u