BUDOWA KAPLICY - IMPREGNACJA DESEK - RELACJA Z MAŁK, 15 LIPCA 2020

W dniu 15 lipca 2020 r. odbył się kolejny etap impregnacji, tym razem desek z nowej kaplicy. Dwukrotnie deski spryskali mechanicznie panowie: Roman Wydźgowski oraz ks. proboszcz Sławomir Witkowski. W pracę układania desek i malowania pędzlem włączyli się członkinie Ruchu Focolare oraz Skauci Króla na czele z p. komendant EwąWalczewską. Całością prac kierowali parafianie, którzy pomagali już kolejny dzień z rzędu. Pod wieczór pomagali Ci, którzy pracują zawodowo i nie mogli być rano na placu budowy. Wspólny wysiłek jednoczy, wspólne poświęcenie tworzy prawdziwe przyjaźnie...

Bardzo dziękuję za wczorajszą pomoc przy impregnacji desek na nową kaplicę. Wczoraj impregnowaliśmy deski, które pójdą pod dach kaplicy. Deski są lżejsze niż słupy i jętki, które impregnowaliśmy w zeszłym tygodniu, ale za to ich ilość…robi swoje:) - ks. proboszcz Sławomir Witkowski.

GALERIA ZDJĘĆ Z PLACU BUDOWY - 15 LIPCA 2020

Zdjęcia: Marzena Kopczyńska i Beata Maria Klonowska

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u