POZDROWIENIA Z GÓR. WIZYTA NA PLACU BUDOWY SZKIELETU NOWEJ KAPLICY W PODWILKU - KS. SŁAWEK WITKOWSKI

19 maja 2020

      Generalnym Wykonawcą budowy nowej, drewnianej z litych bali kaplicy w Małkach została Firma Usługowa Dach - Gont Stanisław Kapuściak, 34-722 Podwilk 256. Podpisanie umowy przez naszą parafię reprezentowaną przez ks. Sławomira Witkowskiego - proboszcza nastąpiło 12 marca 2019 r. Umowa została podpisana w obecności Wykonawcy i przedstawicieli Rady Budowy Nowej Kaplicy w Małkach.

Podwilk (słow. Podvlk, węg. Podvilk) – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, w gminie Jabłonka. W latach 1920–1925 siedziby zbiorowej gminy Podwilk. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa nowosądeckiego.

Podwilk, widok na Babią Górę

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u