NOWA TABLICA INFORMACYJNA O BUDOWIE NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH

       Pod koniec sierpnia 2019 r. na działce, gdzie rozpoczęła się budowa nowej kaplicy stanęła tablica informacyjna. Informacje zawarte na tablicy dotyczą budowy nowej kaplicy w Małkach. Pokazane są dokładne wymiary świątyni, rozmieszczenie pomieszczeń, wygląd wewnętrzny i zewnętrzny. Osoby zainteresowane pomocą materialną przy budowie kaplicy mogą nabyć cegiełki o rożnych wartościach. Wzory cegiełek pokazane są na tablicy informacyjnej w Małkach oraz zamieszczone na stronie internetowej parafii. Szczegółowych informacji udzielają: ks. proboszcz oraz przedstawiciele Rady Parafialnej. Ofiary można również wpłacać na subkonto parafialne: 82 9484 1150 2200 0029 4438 0002. Bóg zapłać za dotychczasowe ofiary i modlitwę.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u