MSZA ŚWIĘTA W PLENERZE W INTENCJI DOBRODZIEJÓW I OFIARODAWCÓW BUDOWY NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH

         Rankiem, 11 sierpnia 2019 r. o godz. 9.30 odbyła się uroczysta Msza Święta w plenerze w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców wspomagających budowę nowej kaplicy w Małkach. Eucharystię sprawowało troje księży: ks. proboszcz Sławomir Witkowski, ks. Jan Żymant, ks. Marek Kowalkowski. Msza Święta koło nowego krzyża została ubogacona śpiewem i grą na gitarze przez Skautów Króla. O godz. 15.00 przy świetlicy wiejskiej rozpoczął się IV Festyn Parafialny na rzecz budowy nowej kaplicy w Małkach. Po Mszy Św. zgromadzeni wierni mogli obejrzeć rozpoczętą budowę nowej świątyni.

,,Jeśli Pan domu nie zbuduje, próżno trudzą się ci, którzy go budują".

Słowo ks. proboszcza Sławomira Witkowskiego do Parafian o budowie nowej kaplicy w Małkach

Galeria zdjęć:

 

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u