ZBIERAMY FANTY NA LICYTACJĘ I LOTERIĘ :-)

,,LICYTACJA’’ I „WIELKA LOTERIA FANTOWA” cieszy się co roku bardzo dużym powodzeniem, dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie FANTÓW NA LOTERIĘ I LICYTACJĘ PODCZAS IV FESTYNU PARAFIALNEGO.  Mogą to być np. gadżety firmowe, książki, bajki, gry planszowe, puzzle, artykuły papiernicze, maskotki, wyroby rękodzielnicze, artykuły gospodarstwa domowego, akcesoria sportowe, przedmioty artystyczne, rękodzieło lub inne rzeczy, przedmioty czy usługi, które ucieszą uczestników loterii.

UWAGA!!!  Jeśli posiadasz w domu jakieś przedmioty, których nie używasz od "nowego" (np. nietrafiony prezent itp.) i nie masz co z nimi zrobić, przynieś je do  wyznaczonych osób.  Podczas festynu odbędzie się licytacja bardziej wartościowych fantów. Niektóre fanty będzie można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

Osoby, które chciałyby przekazać fanty, mogą je przekazać na plebanię ( ks. Sławomir Witkowski  -nr tel. 601-830-517)  lub do p. Mirosławy Załęskiej – mieszkanki wsi Małki – nr tel. 724-856-347.

Wyrażając przekonanie, że nasza prośba spotka się ze zrozumieniem, pragniemy z góry podziękować za przychylność i podarowane fanty.

Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom i Ofiarowawcom!

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u