ZABAWA CHARYTATYWNA NA RZECZ BUDOWY NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH


Po raz pierwszy  w świetlicy wiejskiej w Małkach  ostatniego dnia grudnia 2016r. odbyła się zabawa sylwestrowa, z której pozyskany dochód został przeznaczony na budowę nowej świątyni. Zabawa rozpoczęła się powitaniem i podziękowaniem ze strony Ks. proboszcza parafii Mszano Sławomira Witkowskiego za udział w zabawie i wszelkie zaangażowanie, wkład finansowy parafian oraz przybyłych gości. To była wiejska zabawa, na luzie, z tańcami na wesoło i z pysznym, swojskim jedzeniem. Oprócz dobrego jedzenia uczestnicy zabawy brali udział w tańcu kotylionowym, w loterii fantowej z nagrodą główną, w walczyku czekoladowym dla pań oraz walczyku butelkowym dla panów. Niebywałą atrakcją wieczoru był taniec z torbą wypełnioną śmiesznymi gadżetami oraz taniec z balonikami, w których znajdowały się karteczki z różnymi śmiesznymi zadaniami. Nie zabrakło lampki szampana, dobrej muzyki,  serdecznych życzeń na Nowy Rok 2017 oraz życzliwej atmosfery. Dochód z zabawy w wysokości ponad 3 tyś. złotych został przeznaczony na budowę nowej świątyni sakralnej.

 


Zabawę sylwestrową zorganizowali: Komitet Budowy Nowej Kaplicy w Małkach oraz Sołtys i Radny Sołectwa Wymokłe.Aby dochód z zabawy był jak największy, wszystko staraliśmy się wykonać sami relacjonują organizatorzy zabawy i dziękują parafianom oraz gościom spoza parafii za wsparcie finansowe, wszelkie dary, ofiarowany czas i pomoc, życzliwe serce oraz wspaniałą zabawę. 


- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u