PODPISANIE UMOWY Z WYKONAWCĄ BUDOWY NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH

           Generalnym Wykonawcą budowy nowej, drewnianej z litych bali kaplicy w Małkach została Firma Usługowa Dach - Gont Stanisław Kapuściak, 34-722 Podwilk 256. Podpisanie umowy przez naszą parafię reprezentowaną przez ks. Sławomira Witkowskiego - proboszcza nastąpiło 12 marca 2019 r. Umowa została podpisana w obecności Wykonawcy i przedstawicieli Rady Budowy Nowej Kaplicy w Małkach.

          Podpisaliśmy umowę z wykonawcą naszej kaplicy, firmą Dach-Gont z miejscowości Podwilk w górach. W ramach zaliczki kupiliśmy sezonowane drewno na kaplicę – około 215 m3 świerku za 246 tys. zł. brutto. Oprócz drewna ich robocizna wyniesie 738 tys. zł brutto. Górale przyjadą z gotowymi elementami w czerwcu, w przyszłym roku. Planujemy również w tym roku przygotować fundamenty ( ogłoszenia - 24 marca 2019 r. )

              Rozpoczęcie wykonywania prac budowlanych przez Wykonawcę planowane jest na czerwca 2020 r.

Ksiądz proboszcz wraz z Radą Budowy dokonał wyboru kilku firm, które złożyły wstępne informacje/oferty na wykonawstwo budowy kaplicy.

            Pragniemy poinformować, że sprawa budowy nowej świątyni zmierza ku dobremu. Planujemy w tym roku przygotować fundamenty pod budowę.

Wszystkim Ludziom Dobrej Woli za wszelką duchową, modlitewną i materialną pomoc, jaką otrzymuje Parafia składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Poniżej galeria zdjęć:

Rada Budowy Nowej Kaplicy w Małkach

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u