PODPISANIE UMOWY Z WYKONAWCĄ BUDOWY NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH

Generalnym Wykonawcą budowy nowej, drewnianej z litych bali kaplicy w Małkach została Firma Usługowa Dach - Gont Stanisław Kapuściak, 34-722 Podwik 256. Podpisanie umowy przez naszą parafię reprezentowaną przez ks. Sławomira Witkowskiego - proboszcza nastąpiło 12 marca 2019 r. Umowa została podpisana w obecności Wykonawcy i przedstawicieli Rady Budowy Nowej Kaplicy w Małkach.

Rozpoczęcie wykonywania prac budowlanych przez Wykonawcę planowane jest na czerwca 2020 r.

Ksiądz proboszcz wraz z Radą Budowy dokonał wyboru kilku firm, które złożyły wstępne informacje/oferty na wykonawstwo budowy kaplicy.

Pragniemy poinformować, że sprawa budowy nowej świątyni zmierza ku dobremu. Planujemy w tym roku przygotować fundamenty pod budowę.

Wszystkim Ludziom Dobrej Woli za wszelką duchową, modlitewną i materialną pomoc, jaką otrzymuje Parafia składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Poniżej galeria zdjęć:

Rada Budowy Nowej Kaplicy w Małkach