I PARAFIALNY BAL KARNAWAŁOWY NA RZECZ BUDOWY NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH -

CHARYTATYWNIE NA KONIEC KARNAWAŁU

      I Parafialny Bal Karnawałowy w Chojnie był świetnym zakończeniem okresu karnawałowego, który obfitował w liczne wydarzenia w parafii Mszano.Tak długo czekaliśmy, a to już za nami. Tydzień, albo nawet i dwa wcześniej zastanawialiśmy się, jakie potrawy wybrać. Kobiety szukały kreacji, wymyślały fryzury, bądź makijaż. Nawet w najśmielszych marzeniach, nie spodziewaliśmy się aż tak dobrej zabawy, jednej z najlepszych na jakich większość z nas była. Złożyło się na to wiele czynników: przede wszystkim zawdzięczamy to cudownym ludziom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Był to wspaniały i radosny wieczór rozpoczęty przemową ks. proboszcza Sławomira Witkowskiego, pysznym obiadem oraz tańcem tradycyjnego Poloneza. Wspólna zabawa trwała do przeszło 4.00 godziny nad ranem. Bal odbył się w DWB '' Patrycja" w Chojnie u państwa Magdaleny i Jarosława Czupryńskich. Całą zabawę poprowadził WODZIREJ i DJ Witold Wojnowski z Wąbrzeźna. Przybyło aż 140 osób, wśród których byli nasi parafianie, ale także goście z ich rodzin i znajomi, ale także nasi przyjaciele i darczyńcy.

PAMIĄTKOWA FOTOGRAFIA Z I PARAFIALNEGO BALU KARNAWAŁOWEGO NA RZECZ BUDOWY NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH

 

Ofiary na budowę kościoła można składać w kancelarii parafialnej, u wyznaczonych osób lub też wpłacać na numer konta parafialnego: 82 9484 1150 2200 0029 4438 0002 w Banku Spółdzielczym w Brodnicy.
                                                                                         

                                                                                                                            Składamy serdeczne Bóg zapłać
                                                                                                                       Ks.  proboszcz Sławomir Witkowski
                                                                                                                               i Rada Budowy Nowej Kaplicy

 

 

        I Bal Parafialny Karnawałowy obfitował w wiele atrakcji: min. była zabawa z zadaniami z magicznej szkatułki, teleturniej: Jaka to melodia? ( znajomość utworów ) z młodości księdza Sławka, walc czekoladowy, wspólne zabawy taneczne. Każdy z uczestników balu otrzymał z rąk ks. proboszcza cegiełkę w wysokości 50 zł. za hojność na rzecz budowy nowej kaplicy w Małkach.  

        I Parafialny Bal Karnawałowy na rzecz budowy nowej kaplicy w Małkach bardzo nas zintegrował i jest ogromną motywacją do dalszego działania i pozytywnego świadectwa. Jeszcze raz chcielibyśmy wszystkim podziękować.  Przede wszystkim dziękujemy p. Magdalenie i Jarosławowi Czupryńskim, za udostępnienie sali, przygotowanie pysznych dań. Bardzo serdecznie dziękujemy księdzu Sławkowi za czynny udział w balu. Wielkie podziękowania należą się wodzirejowi i dj Witkowi i jego małżonce Ani, bez których zabawa nie byłaby tak udana. Liczymy na jak najszybsze spotkanie, bo chociaż minęło tylko kilka dni, to już za Wami tęsknimy! Dziękujemy wszystkim parafianom, rodzinie, sympatykom parafii za udział w tegorocznym balu karnawałowym, za atmosferę życzliwości i radości, dziękujemy za hojność i serce. Za wszelkie wyrazy życzliwości , za Wasz udział i stworzenie potrzeby tego balu jeszcze raz niech Pan Jezus błogosławi. Niech dobro wróci do Was tysiąckrotnie. Króluj nam Chryste. !!!

Całkowity dochód z balu ( 6405 zł. ) zostanie przeznaczony na budowę nowej kaplicy p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Małkach.
 
                                                      RADA BUDOWY NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH


ROZPOCZĘCIE I PARAFIALNEGO BALU KARNAWAŁOWEGO PRZEZ KS. PROBOSZCZA SŁAWOMIRA WITKOWSKIEGO, FRAGMENT WSPÓLNEJ ZABAWY - 02.03.2019 - DWB ''PATRYCJA'' W CHOJNIE

 ''POLONEZA CZAS ZACZĄĆ'' - I PARAFIALNY BAL KARNAWAŁOWY NA RZECZ BUDOWY NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH

I PARAFIALNY BAL KARNAWAŁOWY NA RZECZ BUDOWY KAPLICY - WSPÓLNĄ ZABAWĘ PROWADZI WODZIREJ I DJ WITOLD WOJNOWSKI

Poniżej bogata galeria zdjęć z balu karnawałowego:

Autor: Administrator

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u