CZAS BRODNICY O BUDOWIE NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH

 Facebook Czas Brodnicy. Prosimy o udostępnienie postu !!!

W MAŁKACH powstanie drewniana kaplica (na zdjęciu jej projekt). Trwa zbiórka na jej budowę m.in.: podczas festynów parafialnych. Najbliższy 12 sierpnia od godz. 15 - przy świetlicy wiejskiej w Małkach. Podczas festynu organizatorzy zapewniają dobrą zabawę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, stoiska z pysznym swojskim jedzeniem, konkursy, loterie.😀

KOMENTARZE:

Krzysztof K. no ciekawy projekt :)
Zarządzaj
Wanda Sobierajska
Wanda S. Zgadzam sie z Tobą.
Zarządzaj
Jacek Tyburski
Jacek T. parafia to rodzina i jak zbiera na kaplicę to czuje taką potrzebę jako wspólnota. Byłem ostatnio postaram się być i tym razem.
Zarządzaj
 

 

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u