ZBIÓRKA PIENIĘDZY OD PARAFIAN NA BUDOWĘ NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH - OKRES OD STYCZNIA DO CZERWCA 2018

Od  czerwca 2018 roku członkowie Rady Budowy Nowej Kaplicy i Rady Parafialnej prowadzą zbiórki pieniężne na rzecz powstania nowego obiektu sakralnego w Małkach.  Zbiórki będą odbywać się dwukrotnie w ciągu roku kalendarzowego ( od stycznia do czerwca i od lipca do grudnia ) po podaniu konkretnego miesiąca zbiórki przez ks. proboszcza. Sugerowana kwota pieniężna od każdej rodziny to 300 zł na rok. Z tej okazji Parafianie otrzymali również z rąk ks. Sławomira Witkowskiego i Skautów Króla pięknie wydany folder przedstawiający realizację tego Bożego i ludzkiego dzieła.  Na dzień 8 lipca 2018 roku zebrano kwotę 25 830 zł. Zbiórki nadal trwają.

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi". Jan Paweł II

SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARNOŚĆ SKŁADA

KS. PROBOSZCZ SŁAWOMIR WITKOWSKI