ZAPROSZENIE NA II FESTYN PARAFIALNY NA RZECZ BUDOWY NOWEJ ŚWIĄTYNI W MAŁKACH

 ,,WSZYSCY BUDUJEMY NASZĄ NOWĄ ŚWIĄTYNIĘ” - pod tym hasłem odbędzie się w dniu    13 sierpnia 2017 r. ( niedziela ) od godz. 15.00 II FESTYN PARAFIALNY przy świetlicy wiejskiej w Małkach.     

CEL GŁÓWNY  FESTYNU to zebranie funduszy na wykonanie skweru przy nowym Krzyżu na działce pod nową kaplicę.

W PROGRAMIE:

- dobra zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych,   

- stoiska z pysznym, swojskim jedzeniem: grochówką, ciastem, goframi, frytkami, 

- wiejskim pieczywem, świeżo wyciskanym sokiem, kawą, herbatą i grillem,     

- stanowisko medyczne Fundacji DKMS oraz poboru krwi,   

- licytacja cenniejszych przedmiotów, 

- loteria fantowa,    

- rozgrywki sportowe dla dorosłych i dzieci,    

- konkursy dla dzieci z nagrodami.   

Festyn zakończy się procesją i różańcem ze świecami koło nowego Krzyża i działki pod nową kaplicę.           

Z góry za udział w festynie, wspólną zabawę, wszelką pomoc, życzliwość, zaangażowanie i podarowane rzeczy dziękujemy.

                                        

                                         Serdecznie zaprasza:                                                                                                                                                
                                

                                 Ks. proboszcz parafii Mszano Sławomir Witkowski
                                                                           

                                                                          oraz                                                                                                                                  
                          

                              Komitet Organizacyjny II Festynu Parafialnego w Małkach

     

,,Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie” – Henryk Sienkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Administrator

                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u