UDZIELENIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO NA DALSZĄ KONTYNUACJĘ ROZPOCZĘTYCH PRAC W NOWEJ KAPLICY

     W dniu 26 sierpnia 2021 r. rozpoczęły się prace stolarskie wewnątrz nowej kaplicy w Małkach. W pierwszym etapie będzie wykonane ocieplenie i odeskowanie wewnętrzne stropu. Ks. proboszcz Sławomir Witkowski udzielił błogosławieństwa Bożego na dalszą kontynuację rozpoczętych prac i pomyślne ich zakończenie. Kapłan poświęcił również narzędzia, modlił się także o dobre relacje i serdeczną atmosferę podczas prac wykończeniowych na zewnątrz i wewnątrz nowej świątyni.

Na  zdjęciu: ks. proboszcz Sławomir Witkowski, p. Dariusz Jarecki - wykonawca chodnika i schodów przy kaplicy, p. Mirosław Zabłocki ze swoją ekipą - wykonawca prac stolarskich w nowej kaplicy.

Powoli kończymy już wykonanie głównego wejścia do kaplicy i chodnika, który połączy kaplicę z chodnikiem osiedlowym. Pozostanie jeszcze wykonanie dwóch wejść do kaplicy, jedno z nich będzie spełniało wymogi wejścia dla osób z niepełnosprawnością.

GALERIA ZDJĘĆ Z WYKONANEJ PRACY - OD 26.08.2021 DO 4.09.2021

Autor: B.M.K.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u