TRWAJĄ PRACE PRZY BUDOWIE GŁÓWNYCH SCHODÓW WEJŚCIOWYCH I CHODNIKA PRZY NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH - STAN PRAC OD POCZĄTKU LIPCA DO 26 SIERPNIA 2021
     Z początkiem lipca rozpoczęły się prace związane z budową głównych schodów wejściowych i chodnika przy nowej kaplicy w Małkach. Schody będą wykonane z łupanego kamienia polnego i kostki kamiennej. Przy budowie schodów ciężko pracuje p. Dariusz Jarecki. W niektóre prace związane z budową angażują się również parafianie. Wszelkie prace związane z tym przedsięwzięciem uzgadniane są z ks. proboszczem Sławomirem Witkowskim, inspektorem nadzoru, Radą Parafialną oraz fachowcami w tej dziedzinie. Ks. proboszcz uzgadnia szczegóły prac i modli się za całą naszą parafię, a szczególnie za ukończenie budowy nowej świątyni. Wiemy jako wierzący, że ta stworzona ludzkimi rękami materia nie byłaby nikomu potrzebna, gdyby zabrakło w niej elementu duchowego.

UWAGA!!! SPRAWA BARDZO PILNA

Cały czas są potrzebne kostki brukowe do budowy schodów i chodnika przy kaplicy. Napływają już informacje o możliwości sprawdzenia pewnych miejsc. Prosimy jednak cały czas o pomoc w kwestii tych kostek. Kontakt: ks. Sławomir Witkowski - tel. kom. 601-830-517, do kancelarii (56) 49 819 12

Mury Kościoła to miejsce spotkania Nas wierzących z Bogiem. Zagubieni zmierzamy ku świątyni – by poczuć Jego opiekę i znaleźć pocieszenie. Ks. Sławomir Witkowski jako Kapłan trzymający w swych dłoniach nasze duchowe życie uczy Nas, że tylko Jezus jest drogą, prawdą i życiem. Wskazuje Nam ścieżki modlitwy i właściwego postępowania. 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OFIARODAWCOM ZA POMOC I TYM, KTÓRZY POMAGAJĄ RÓWNIEŻ POPRZEZ SWOJĄ PRACĘ I POŚWIĘCAJĄ CZAS I SIŁY PRZY PRACACH NA BUDOWIE I WOKÓŁ KAPLICY. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM!
Powierzamy dzieło budowy nowego kościoła Bogu i wstawiennictwu Matki Bożej, prosząc także wszystkich  o modlitwę w tej intencji.
                                                                       Ks. proboszcz Sławomir Witkowski
Na zdjęciach i w filmie zobaczymy postęp prac przy budowie schodów. Zapraszamy na wycieczkę do Małk i do obejrzenia wykonanych prac na żywo.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u