SUKCES MONIKI W INTERNETOWYM PRZEGLĄDZIE PIEŚNI I PIOSENKI RELIGIJNEJ ORGANIZOWANYM PRZEZ BDK W BRODNICY

W listopadzie bieżącego roku, po raz XXIX Brodnicki Dom Kultury zorganizował różne imprezy z okazji Dni Kultury Chrześcijańskiej.

W konkursie Pieśni Religijnej Monika Łęgowska z klasy I , mieszkanka Małk zdobyła III miejsce w kategorii kl. I-III.  Monice gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Piękna końcówka roku! Gratulacje! Wielka duma dla środowiska lokalnego! Dziewczynka zaśpiewała utwór Marcela Trojana pt.: ,, Kochamy Cię Janie Pawle II".

W poniższym linku można zobaczyć wszystkich uczestników internetowego przeglądu pieśni i piosenki religijnej oraz zdjęcia z wręczenia nagród:

https://photos.google.com/share/AF1QipNAkqIQcUbNeKjPUWqRq1i7N4OVYNoRZRjhpNVQ77FUcks5b1tZuz6h-geTqqH_RA?key=YjdjZlJsYU16cURWQnl1VnZBUGxhSWlfc2JEdkJR

GALERIA ZDJĘĆ Z ODBIORU NAGRÓD:

W tym roku nasi uczestnicy wybrali Konkurs Plastyczny i Konkurs Pieśni Religijnej. Wyniki konkursu plastycznego zostały opublikowane już wcześniej. Link do artykułu:

http://www.parafiamszano.pl/wydarzenia/913-rodzice-jp-ii-szkola-prawdziwych-relacji-sukces-plastyczny-wiktorii-i-magdaleny

Każdego roku szkolnego do konkursów religijnych motywuje uczniów Pani katechetka Marzena Kopczyńska.

 

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u