SPOTKANIE OPŁATKOWE NA PLEBANII

"Niemowlę leżące w żłóbku
to Boży znak nadziei dla całej rodziny ludzkiej
Znak dla tych, którzy cierpią z powodu wszelkiego rodzaju konfliktów;
Znak wolności dla biednych i uciśnionych.
Znak mały i delikatny, ale bogaty w moc Boga,
który z miłości stał się człowiekiem".
Jan Paweł II

Znalezione obrazy dla zapytania opłatek na talerzu

Okres Bożego Narodzenia mija, ale atmosfera świąteczna towarzyszy nam nadal. Wystrój kościoła, szopka, kolędy śpiewane podczas nabożeństw - to akcenty, które będą z nami do 2 lutego. Miłym elementem tego okresu są spotkania opłatkowo-noworoczne.

Spotkanie Opłatkowe dla Rady Parafialnej i Rady Budowy Kaplicy zorganizowane z inicjatywy Księdza Proboszcza odbyło się na plebanii 29 grudnia 2018 roku. Po odmówieniu modlitwy i odczytaniu fragmentu Pisma Świętego mówiącego o Narodzeniu Chrystusa, Ksiądz Proboszcz złożył wszystkim uczestnikom życzenia noworoczne. Potem nastąpiła chwila wzajemnych życzeń i przełamania się opłatkiem oraz wspólny śpiew kolęd.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u