SPOTKANIE WIGILIJNE W MSZANIE

     W świetlicach wiejskich  Gminy Brodnica na terenie parafii Mszano jak co roku od kilkunastu lat odbywają się  spotkania wigilijne  dla osób samotnych, starszych, potrzebujących wsparcia i niepełnosprawnych. Spotkania te z wielkim zaangażowaniem przygotowują  i organizują, zapraszając seniorów z poszczególnych sołectw Koła Gospodyń Wiejskich, przy wsparciu  finansowym z budżetu gminy.

,,Wiara to jest ciągłe szukanie, ciągłe wątpliwości, wiara nie oznacza kamiennego spokoju, braku rozdarcia. W tym także jest podobna do miłości. Nawet wiara prosta nie istnieje bez niepokoju." - ks. Jan Twardowski

Mszano, grudzień 2018 r.

Informacje udostępnione z http://www.brodnica.ug.gov.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=16&dzialy=16&akcja=artykul&artykul=833 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u