CZUWANIE MODLITEWNE WSPÓLNOTY SŁOWO ŻYCIA I PARAFIAN PRZY IKONIE MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ - KOŚCIÓŁ PARAFIALNY W MSZANIE

    Czuwanie modlitewne w dn. 7 grudnia 2018 r. po poświęceniu ikony MB Fatimskiej w kościele parafialnym w Mszanie prowadziła Wspólnota Słowo Życia z Torunia.

Zdjęcie udostępnione z Facebooka: Wspólnota Słowa Życia gościnnie w parafii Mszano.

Czuwanie modlitewne przy ikonie MB Fatimskiej - kościół parafialny w Mszanie

 Poniżej galeria zdjęć z czuwania i film z czuwania:

 

Opiekunem duchowym Wspólnoty Słowo Życia jest ks. Paweł Borowski. Wspólnota Słowo Życia spotyka się w piątki o godz. 19:00 w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Łaziennej 22 w Toruniu. Oparta jest na formacji duchowej opartej na rozważaniu Słowa Bożego i wspólnej modlitwie.

Fragment postu opublikowanego przez wspólnotę na Facebooku:

Dzisiejszy wieczór spędziliśmy w Mszanie pod Brodnicą - prowadząc modlitwę pieśniami z Taizé w ramach rekolekcji adwentowych, które prowadzi tam nasz ksiądz Paweł. 🕯️ Towarzyszyła nam ikona Matki Bożej - dziś poświęcona - nie zabrakło więc pieśni "Bogoroditse Dievo" 🎶 Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy zostali z nami na tym wieczornym czuwaniu, a w szczególności Księdzu Proboszczowi Sławomirowi, który na dodatek ugościł nas na kolacji na plebanii 🍞🥗🧀☕ A za tydzień zapraszamy na modlitwę do Torunia ➡️ piątek, 14 grudnia, godz. 20:00, Kościół Akademicki. Będziemy się modlić w intencji rodzin - bądźcie z nami 👨‍👩‍👧‍👦

Więcej informacji odnośnie działalności wspólnoty na:

https://www.facebook.com/pg/Wsp%C3%B3lnota-S%C5%82owo-%C5%BBycia-Taiz%C3%A9-Toru%C5%84-426930190675496/posts/

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u