,,W Tobie jedność" - UROCZYSTE POŚWIĘCENIE PRZEZ KS. PAWŁA BOROWSKIEGO IKONY MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ - REKOLEKCJE ADWENTOWE - KOŚCIÓŁ PARAFIALNY W MSZANIE

   Na koniec Mszy Świętej pierwszego dnia rekolekcji adwentowych ( 07.12.2018 r.) w kościele parafialnym w Mszanie ks. Paweł Borowski dokonał uroczystego poświęcenia ikony MB Fatimskiej. Przed aktem poświęcenia krótką historię ikonografii, namalowania obrazu przedstawił ks. proboszcz Sławomir Witkowski. To dzięki inwencji i zaangażowaniu naszego proboszcza możemy cieszyć się widokiem cudownego wizerunku Maryi. Ikonę namalowała dla parafii Pani Ludmiła Wagner z Torunia. Pani Ludmiła namalowała wizerunek Maryi za darmo, parafia poniosła tylko koszt farb.

Znalezione obrazy dla zapytania cytat jan paweł ii człowiek jest wielki

Filmy z poświęcenia ikony - 07.12.2018

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u