W PRZYJAŹNI Z CHRYSTUSEM - KOLEJNE SPOTKANIE UCZESTNIKÓW KURSU ALFA

Wiara jest dla chrześcijanina wartością, siłą i oparciem tu i teraz, a nie tylko po śmierci. Motto kursu Alfa brzmi: "Zaprzyjaźnij się z Chrystusem".

Po kilku tygodniach spotkań dla uczestników Kursu Alfa zostało zorganizowane spotkanie wyjazdowe do Laskowic Pomorskich, w trakcie którego było nauczanie o Duchu Świętym, wspólna Eucharystia i modlitwa wstawiennicza za uczestników. Rekolekcje odbyły się w Domu Misyjnym Księży Werbistów w Laskowicach. Corocznie to miejsce odwiedzają setki wiernych z całej Polski. To wspaniałe miejsce do pogłębienia życia duchowego i misyjnego. Więcej na stronie internetowej: www.werbisci-laskowice.org

LASKOWICE POMORSKIE - 08.12.2018 r.

AUTOR ZDJĘCIA: P. PIOTR MAZURZnalezione obrazy dla zapytania kurs Alfa motto

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u