DZIEŃ PAPIESKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. DYWIZJONU 303 W MAŁKACH

       W tym roku obchodzona była 40 rocznica wyboru Karola Wojtyły, naszego rodaka z Wadowic na następcę św. Piotra w związku z tym uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas w Szkole Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach pod opieką pani katechetki Marzeny Kopczyńskiej w dniu 16.10.2018 r. przedstawili montaż słowno – multimedialny i taneczny pt. „Promieniowanie Ojcostwa”, przypominający to ważne wydarzenie, wyjaśniający temat ojcostwa oraz nawiązujący do 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Oprócz uczty dla duszy była uczta dla ciała w postaci kremówek papieskich. Na koniec dyrektor szkoły Jan Jakubowski podziękował młodym aktorom i opiekunowi za przygotowanie uroczystości. Poniżej galeria zdjęć i krótki filmik z wybranymi punktami uroczystości.

Więcej informacji na http://www.spmalki.pl

Adm.

 

 

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u