Z RÓŻAŃCEM W RĘKU U BOKU MARYI - KAPLICA MAŁKI

          Powoli tegoroczny październik przechodzi do historii. W rachunku sumienia niech każdy pomyśli czy ofiarował Panu Bogu i Matce Najświętszej udział w modlitwie Różańcowej. Dzieci, które wytrwale przychodziły na Różaniec i złożyły uzupełnioną planszę różańcową otrzymały z rąk ks. proboszcza nagrodę w postaci ceramicznego kubka. Ostatnie Nabożeństwo Różańcowe z udziałem dzieci  i młodzieży miało miejsce 31 października 2018 r. (środa), połączone było z możliwością przebrania się dzieci w postacie Świętych. Młodsze dziewczynki przebrały się za św. Maryję ( Sylwia Łagód ), św. Marię Magdalenę ( Magdalena Klonowska ), św. Weronikę ( Weronika Tamiła ), św. Jadwigę - królowę Polski  - Agata Kliniewska. Za wybrane postacie świętych dziewczynki zostały nagrodzone długopisami. Gratulujemy dzieciom wytrwałości  oraz życzymy trwałej więzi z Panem Bogiem.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u