PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA 2018 - cz. 2

          Dzień Pierwszej Komunii Świętej to jeden z najpiękniejszych dni w życiu człowieka. Kojarzy się nam zwykle z odświętnym strojem, ranną krzątaniną w domu, chłodem kościoła. Jednak najważniejszy tego dnia jest Jezus ukryty w białej Hostii w sercu dziecka. Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest uroczysty, pełen miłości i słów o Jezusie. To największe święto w życiu dziecka. W dniu 6 maja 2018 roku Komunię Świętą w kościele parafialnym w Mszanie przyjęło 42 dzieci.

,,Kiedy serduszko Twe drży jak świeca trzymana w ręku, kiedy pierwszy raz poczujesz białego opłatka smak. Zapamiętaj, że Komunia Święta to szczególny miłości Bożej znak".
Wybrane zdjęcia z płyty komunijnej autorstwa p. Majkowskich z Chojna. Więcej informacji na http://www.majkowscy.pl/

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u