MSZA ŚWIĘTA Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO – KAPLICA  MAŁKI

      Rok szkolny się kończy, a zanim przychodzi czas na wakacje. 22.06.2018r. w kaplicy filialnej p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Małkach dziękowaliśmy Panu Jezusowi za cały ten rok, za Jego opiekę nad nami i szczególne błogosławieństwo. Ksiądz Sławek powiedział nam kazanie o szkole i wakacjach oraz przypomniał, by nie zaniedbywać codziennej modlitwy oraz pamiętać o niedzielnej Mszy Świętej. Nasza koleżanka Wiktoria K. przeczytała czytanie. Zuzia L. zaśpiewała psalm, a pozostałe dzieci: Zuzia J., Oliwier Cz. , Weronika T., Antoni N., Marta W., Jakub G., Emilka W. , Martynka P., Wiktor P. , Łukasz W. czynnie uczestniczyły w procesji z darami.  Wszyscy wspólnie na zakończenie dziękowaliśmy Panu Bogu za mijający rok szkolny i prosiliśmy jeszcze raz  Pana Jezusa i Matkę Bożą o bezpieczny i dobry wypoczynek w czasie wakacji.
Mszę Świętą w intencji dzieci i ich rodziców, katechetów, nauczycieli, pracowników szkoły odprawił ks. proboszcz Sławomir Witkowski.,,Książki i zeszyty poszły w las
Morze, góry i doliny przed nami
Słońce lub deszcz nad nami
A radość nie ma granic!”Opracowanie: Beata Maria Klonowska na podstawie wywiadu z uczniami.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u