,,OTO JEST DZIEŃ, KTÓRY DAŁ NAM PAN'' - PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA W KOŚCIELE PARAFIALNYM W MSZANIE - cz. 1

            W dniu 6 maja 2018 r. 42 dzieci pierwszy raz przyjęło do swego serca Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Przygotowywały się one do przyjęcia sakramentu pokuty i Eucharystii od najmłodszych lat. Poprzez katechezy w szkole oraz nauki w kościele. Ostatnie tygodnie były przeżyciem wyjątkowym dla dzieci i rodziców ze względu na bezpośrednie przygotowania do przyjęcia tych sakramentów. Oczekiwanie na dzień I Komunii Świętej było przepełnione radością, śpiewem, ale też, jak przyznały dzieci, spędzało sen z powiek. Uroczyste przyjęcie Chrystusa ukrytego w Eucharystii odbyło się o godz.11.30 w kościele parafialnym p. w. świętego Bartłomieja Apostoła w Mszanie.  

           Życzymy dzieciom, by przygoda wspólnej wędrówki z Jezusem trwała przez całe życie.

,,Oto jest dzień,
Oto jest dzień,
który dał nam Pan!
który dał nam Pan!
Weselmy się,
Weselmy się,
i radujmy się nim!
i radujmy się nim!"...

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA - 6 MAJA 2018

FILMY PRODUKCJI P. MAJKOWSKICH- majkowscy.pl

Autor: Administrator

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u