III PARAFIALNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ !!!

W sobotę 3 lutego 2018 r. na hali w Bobrowie został rozegrany III Parafialny Turniej Piłki Halowej.
                        Do turnieju przystąpiło 7 drużyn. Reprezentacja wsi: Szabda, Niewierz, Mszano, Budy, Chojno, Kawki oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bobrowie z wygaszanymi oddziałami gimnazjum.

                                 Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja wsi Szabda.
                                 Drugie miejsce zajęła drużyna ze wsi Niewierz.
                                 Trzecie miejsce zajął zespół z Kawk.
                                           

Zwycięzcy III Turnieju Parafialnego otrzymali dyplomy, puchary i piłki. Pozostali uczestnicy meczu otrzymali dyplomy.

                                                                                                                                                                                Na zdjęciu reprezentant drużyny ze wsi Szabda odbiera dyplom, puchar i nagrodę za zajęcie I miejsca.


        

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Damian Ostrowski reprezentujący wieś Niewierz. Za największą ilość bramek otrzymał dyplom, puchar i nagrodę rzeczową. Na zdjęciu ze swoją drużyną, w klasyfikacji końcowej Niewierz zajął II miejsce.

 

Wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju należą się gratulacje, a zwycięzcom życzenia dalszych sukcesów sportowych.
Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do pomyślnego przebiegu tej sportowej rywalizacji.

Ksiądz proboszcz Sławomir Witkowski wyraża wdzięczność oraz składa podziękowania Wójtowi Gminy Bobrowo Pawłowi Klonowskiemu za możliwość zorganizowania turnieju na hali w Bobrowie, Panu Dyrektorowi gimnazjum Sławomirowi Linettej za pomoc w organizacji i sędziowanie. Składa Bóg zapłać także za zasponsorowanie pucharów i nagród dla medalistów. Dziękuje także za ofiarowane pączki.

Filmiki przedstawiają fragmenty zaciętego meczu.

 

Poniżej obszerna galeria zdjęć:

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u