OCIEPLENIE WEŁNĄ SKALNĄ DREWNIANEGO STROPU NASZEGO KOŚCIOŁA

ROZPOCZĘCIE:
W połowie listopada 2016 r. nastąpiło ocieplenie wełną skalną drewnianego stropu naszego kościoła. W tym tygodniu otrzymaliśmy pisemną zgodę Wydziału Konserwacji Zabytków na termomodernizację kościoła w Mszanie. Ze względu na duże ubytki ciepła górą podczas ogrzewania kościoła chcemy zabezpieczyć strop folią paroprzepuszczalną oraz dobrej jakości wełną skalną. Mamy na ten cel przeznaczonych już około 6 tys. zł. Inwestycja będzie wynosiła łącznie około 9,5 tys. zł. Są Parafianie, którzy chcą sami przeprowadzić te prace,  za co z góry im dziękuję. Bóg zapłać również naszemu parafianinowi za sporządzenie projektu dla Wydziału Konserwacji. Proszę jednak jeszcze o ofiary na ten cel, potrzeba około 3,5 tys. zł.
ZAKOŃCZENIE:
Zakończyliśmy w ubiegłym  tygodniu ocieplanie stropu naszego kościoła w Mszanie. Dziękuję bardzo Parafianom za pomoc w tym dziele. Bóg zapłać za projekt, ułożenie folii i waty oraz za pomoc w noszeniu materiałów. Całkowity koszt ocieplenia przekroczył planowany budżet. Proszę jeszcze o wsparcie materialne tego przedsięwzięcia. Z góry dziękuję za zrozumienie. Ks. Sławomir Witkowski
Mszano, 27 listopada 2016 r.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u