Niech informacje oraz aktualności z życia parafii pomogą wszystkim radować się wspaniałym życiem naszej wspólnoty.

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY W LIZBONIE - POZDROWIENIA OD KS. SŁAWOMIRA WITKOWSKIEGO - 5.08.2023

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY LIZBONA 2023 - POZDROWIENIA I RELACJA KS. PROBOSZCZA

MATERIAŁY PRZEKAZANE PRZEZ KS. SŁAWOMIRA WITKOWSKIEGO.

WIĘCEJ INFORMACJI POD LINKIEM: http://www.parafiamszano.pl/wydarzenia/1311-swiatowe-dni-mlodziezy-lizbona-2023-pozdrowienia-i-relacja-ks-proboszcza

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY LIZBONA 2023 - PRZYWITANIE DELEGACJĘ PIELGRZYMÓW Z POLSKI PRZEZ PARAFIĘ ROSENDE W PORTUGALII

SCHOLA DZIECIĘCA MAŁKI DOCZEKAŁA SIĘ PROFESJONALNEGO NAGRANIA !

 

SCHOLA DZIECIĘCA MAŁKI - "TY KARMISZ NAS PANIE" - 13.O3.2023

"Ty karmisz nas Panie" - muzyka i słowa Maciej Czupryński.

Schola dziecięca Małki w składzie: Anna Jakubowska, Magdalena Klonowska, Weronika Kłosińska, Monika Łęgowska, Weronika Roman, Alicja Świeczkowska - Zając, Ilona Trzebiatowska, Emilia Wiśniewska, Marta Wiśniewska, Sylwia Świeczkowska - Zając - gitara, Jakub Gumienik - gitara, Rafał Jakubowski - gitara, Maciej Czupryński - instrumenty klawiszowe, bas. Nagranie odbyło się 13 marca 2023 r. w kaplicy pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Małkach. W realizacji audio pomógł p. Artur Sobolewski z Brodnicy. Serdecznie zapraszamy do kaplicy w Małkach w każdą niedzielę i święta, na godz. 9.30.

DROGA KRZYŻOWA W PLENERZE - Z MSZANA DO MAŁK

 PODZIĘKOWANIE

Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię za życzliwość, modlitwę, ofiary i wszystkie wykonane prace.

Jeszcze raz dziękuję tym wszystkim, którzy na różny sposób dbają o świątynie i ich otoczenie.
Wielkie z serca płynące Bóg Zapłać!!!    

ks. Sławek Witkowski - proboszcz

Rekolekcje wielkopostne w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Szabdzie: 6-8 marca 2023

Do obejrzenia filmik produkcji p. Majkowskich z Chojna.

ŻYCZENIA NOWOROCZNE KS. PROBOSZCZA

Drodzy Parafianie. Wchodzenie w Nowy Rok 2023 niesie nam zawsze nadzieję, że będzie on dobry i pomyślny, lepszy niż poprzedni. Życzę Wam, Moi Drodzy, tak zwyczajnie po chrześcijańsku, abyśmy pamiętali, że każdy nowy rok jest po prostu z Nim, z Bogiem, który stał się człowiekiem i zamieszkał z nami. Tak jak małe dzieci nie myślą o tym, co może być jutro, bo mama i tata jest przy nich, tak i my miejmy świadomość, że Bóg Ojciec jest zawsze ze swoimi dziećmi. - ks. Sławek

WIGILIA NA ŚWIETLICY W MAŁKACH

Więcej informacji pod linkiem: http://www.parafiamszano.pl/wydarzenia/1232-wigilia-na-swietlicy-w-malkach