Niech informacje oraz aktualności z życia parafii pomogą wszystkim radować się wspaniałym religijnym życiem naszej wspólnoty.

WAŻNY KOMUNIKAT PROBOSZCZA

ZAPRASZAM NA MSZĘ ŚWIĘTĄ POLOWĄ!

MAŁKI - godz. 9.30

MSZANO - godz. 11.30

W każdą niedzielę, jeśli pogoda pozwoli, odprawiana jest Msza Święta polowa o 9.30 w Małkach na placu przy nowej kaplicy oraz o 11.30, a w Mszanie przy ołtarzu polowym za plebanią.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w tej Eucharystii - ks. Sławomir Witkowski.

Msza polowa w Mszanie z dn. 18.04.2021

Msza polowa w Małkach z dn. 18.04.2021

TRWA ZBIÓRKA FUNDUSZY NA WYKOŃCZENIE WNĘTRZA NOWEJ KAPLICY I ZAGOSPODAROWANIE TERENU

Więcej informacji pod linkiem: http://parafiamszano.pl/budowa-kaplicy-w-malkach
Cały czas można wesprzeć budowę kaplicy i o to serdecznie Was proszę, Drodzy Parafianie. Wpłat można dokonywać na konto pomocnicze parafii 82 9484 1150 2200 0029 4438 0002 bądź bezpośrednio do biura.
Ostatnia rata, czyli IV wynosi 246 tys. zł.  Pozostało nam jeszcze do spłacenia 45 000 zł z IV raty. Zapadła już decyzja o przyznaniu nam kredytu w wysokości 400 tys. zł na 10 lat. Umowę będziemy podpisywali w przyszłym tygodniu. Prawdopodobnie będziemy musieli część z tego kredytu użyć na spłacenie naszym góralom tej brakującej kwoty. Te brakujące 45 tys. zł trzeba będzie „dozbierać” w ciągu roku, aby starczyło na wykończenie. Nie chcieliśmy brać większego kredytu. Cały czas proszę o wspieranie tego dzieła. Można się stać indywidualnym ofiarodawcom części dekoracyjnych kaplicy: jednego witraża, żyrandoli, kinkietów itp.
Bóg zapłać za wszystkie ofiary na budowę kaplicy w Małkach. Rozpoczęliśmy w kaplicy prace związane z instalacją elektryczną.

ks. Sławomir Witkowski.

MOŻNA ZAMAWIAĆ MSZE ŚW.