Niech informacje oraz aktualności z życia parafii pomogą wszystkim radować się wspaniałym religijnym życiem naszej wspólnoty.

BUDOWA DREWNIANEJ KAPLICY W MAŁKACH - WIZYTA DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH Z III TURY NA PLACU BUDOWY - 6.08.2020

ROZPOCZĘŁA SIĘ BUDOWA KAPLICY NA DZIAŁCE W MAŁKACH

STAN NA 5 SIERPNIA 2020

WIĘCEJ INFORMACJI NA:

http://parafiamszano.pl/budowa-kaplicy-w-malkach/850-ruszyla-budowa-kaplicy-w-malkach-stan-na-5-sierpnia-2020

NA PLACU BUDOWY W MAŁKACH

UWAGA!!!

„W kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult (Dz. U. z 2020 r., poz. 1066 §16 ust. 8)”. To są wciąż aktualne zalecenia sanitarne. Obowiązkowo zakładamy maseczki.

MOŻLIWOŚĆ ODDANIA KRWI!

W następną niedziele od godz. 9.00 do 13.00, przy naszym kościele w Mszanie będzie możliwość oddania krwi w autobusie – ambulansie. Taki autobus był podstawiany wcześniej na naszych parafialnych festynach. Z tej racji, że w tym roku festyn w dotychczasowej formie się nie odbędzie, chcemy jednak podtrzymać tę dobrą tradycję i dać możliwość oddania krwi oraz udzielenia pomocy, tym którzy tego bezcennego daru potrzebują. Osoby, które chcą oddać krew muszą zabrać ze sobą dowód osobisty i nastawić się na to, że w tym ambulansie trzeba będzie spędzić około pół godziny. Bardzo Was do tego szlachetnego czynu zachęcam. Sami nie wiemy, kiedy my będziemy w takiej potrzebie.

Oddanie krwi a dzień wolny od pracy - Ogólnopolski Związek ...


PODZIĘKOWANIE!
W piątek 31 lipca zakończyliśmy impregnację drewna na budowę kaplicy. Ogrom wdzięczności kieruję dziś do Parafian. Tak wiele było obaw i pytań: Proszę księdza czy podołamy trudom tego zadania. PODOŁALIŚMY!!!
Dziś dziękuje Wam za wiarę, modlitwę, wasze zaangażowanie, waszą pracę, wasze uwagi i troskę. Dziękuje za radość serc, którą okazywaliście i nadal okazujecie powstałą kaplicą i wszelkim dobrem które się dzieje.

Zostańcie z Bogiem - ks. Sławomir Witkowski