Niech informacje oraz aktualności z życia parafii pomogą wszystkim radować się wspaniałym religijnym życiem naszej wspólnoty.

Nowy Rok Liturgiczny 2018 / 2019

Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe

Nabożeństwo majowe codziennie przed lub po Mszy Świętej w kościele (w czwartek i piątek przed Mszą Świętą) , w niedziele o 18.00 przy figurze Matki Bożej przy kościele. W kaplicy w Małkach majowe o 18.00 ( dokładne szczegóły: ogłoszenia parafialne z danego tygodnia)

Zachęcamy do spotykania się przy figurach i krzyżach naszej parafii.

We wspólnej modlitwie, przez wstawiennictwo naszej Matki – Maryi, będziemy powierzać Bogu intencje, które nosimy w naszych sercach oraz wypraszać potrzebne łaski dla nas i dla całego świata.

„Nabożeństwo Majowe jest nam drogie, ponieważ zawsze nam uświadamia, że mammy MATKĘ” –          św. Jan Paweł II